Kategorie
Kronika policyjna

Areszt dla dilera

15 października 2014 r. 23-letni głogowianin został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem posiadania i rozprowadzania narkotyków.

W jego mieszkaniu ujawniono znacznie ilości narkotyków (1248 porcji amfetaminy, 1338 porcji marihuany, 409 porcji haszyszu), a także wagę i inne przedmioty, które służą do ich wprowadzenia do obrotu.

Został on aresztowany tymczasowo na okres 3 miesięcy. Za posiadanie i dystrybucję narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kategorie
Kronika policyjna

Zatrzymany z narkotykami

Mężczyznę zatrzymano 3 stycznia. Zauważyli go policjanci na służbie, a że znali jego przeszłość związaną z narkotykami – chcieli go wylegitymować. 20-latek zaczął uciekać policji, jednak po krótkim pościgu został zatrzymany.

Jak się okazało próbował uciec, gdyż miał przy sobie narkotyki. Chodzi o amfetaminę w ilości 680 porcji rynkowych, 75 tabletek ekstazy. Miał ze sobą także wagę elektroniczną.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kategorie
Kronika policyjna

Zatrzymany diler amfetaminy

23-latek zauważony został 4 września na ulicach Głogowa przez policjanta wydziału kryminalnego, który wracał do domu po służbie. Z racji tego, że wiedział on, iż młody mężczyzna jest poszukiwany, wezwał na miejsce patrol policji, aby zatrzymać 23-latka.

Młody mieszkaniec Głogowa ukrywał się przed odbyciem kary (1,5 roku pozbawienia wolności) za rozbój i przestępstwa związane z narkotykami.

Podczas zatrzymania znaleziono u głogowianina wagę elektroniczną oraz około 200 porcji rynkowych amfetaminy.

Oprócz dotychczasowej kary mężczyźnie grozi dodatkowe 8 lat pozbawienia wolności.