Zwycięstwo na inaugurację sezonu

W pierwszym meczu ligowym Chrobry wygrał na wyjeździe z Polonią Bytom 2:0. Była to najlepsza inauguracja głogowskiego zespołu w historii, biorąc pod uwagę poziom drugiej ligi zachodniej.

Pierwsza bramka padła już w 8 minucie spotkania. Celnie trafił Łukasz Szczepaniak, któremu dograł Mateusz Hałambiec.

W drugiej połowie meczu Polonia zupełnie się zagubiła. Przeciwnicy Chrobrego często popełniali błędy, co w 56 minucie skutecznie zostało wykorzystane przez Daniela Ciechańskiego. Piłkarz zaledwie chwilę po wejściu na boisku zmieniając Bartosza Machaja – strzelił gola na 2:0.

Kolejny mecz ligowy 3 sierpnia o godz. 19.00. Chrobry podejmuje u siebie MKS Kluczbork.