Zwycięstwo Chrobrego w 12 kolejce

Po chwilowym osłabieniu Chrobremu udało się przezwyciężyć złą passę i w meczu 12 kolejki pokonał Dolcan Ząbki 3:0. Co więcej głogowianom udało się przerwać pasmo zwycięstw zespołu z Ząbek, dla których była to pierwsza porażka w tym sezonie.

Tempo spotkaniu nadawali głogowianie, którzy już od pierwszej minuty zaczęli bardzo zdecydowaną grę. Udało się to następnie zamienić na zwycięski wynik. Bramki dla Chrobrego zdobyli: Piotrowski z rzutu karnego w 15 minucie oraz dwie kolejne Szczepaniak w 33 i 90 minucie.

Kolejne spotkanie Chrobrego odbędzie się w Nowym Sączu 18 października  o godz. 17.00 z tamtejszą Sandecją.