Wygrana pomarańczowo-czarnych

W meczu z GKS Tychy głogowianie stanęli na wysokości zadania i wygrali 2:1.

Obie bramki dla Chrobrego padły w pierwszej połowie spotkania. Pierwsza z nich po pierwszej akcji, natomiast druga pod koniec pierwszej odsłony – z rzutu karnego. W tej części spotkania głogowianie zdecydowanie dominowali na boisku i mieli jeszcze kilka sytuacji, które mogły skończyć się bramką.

Druga połowa była już spokojniejsza. Głogowianie starali się bardziej bronić niż atakować. Niestety w 61 minucie przeciwnikom udało się pokonać głogowskiego bramkarza. Po tej akcji głogowianie wrócili do ataku. Było kilka niezłych sytuacji, jednak nie udało się ich zamienić na bramki i ostatecznie mecz skończył się wynikiem 21:1 dla pomarańczowo-czarnych.

Kolejny mecz w ramach rozgrywek I ligi głogowianie zagrają 31.10 o godz. 18:30 w Gdyni z Arką.