Vive niepokonane

Nie udało się pokonać zespołu z Kielc. SPR Chrobry przegrał ostatni mecz ligowy wysoko, bo aż 27:47.

Vive tak ogromną przewagę udało się zdobyć w pierwszej połowie, kiedy to na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 29:10 dla kielczan.

Głogowscy zawodnicy popełniali sporo błędów, dzięki czemu Vive sprawnie przechwytywało piłkę i sporo bramek zdobyło właśnie z kontr.

Początek drugiej połowy zapowiadał się podobnie do pierwszej, a przewaga kielczan tylko się pogłębiała. Na szczęście po kilkunastu minutach zawodnicy Chrobrego się nieco otrząsnęli, rzadziej zdarzały się pomyłki, skuteczniejsza była obrona. Dzięki temu nieco nadrobili wcześniejsze błędy i zakończyli mecz ze stratą 1 gola więcej niż po pierwszej połowie.

Najwięcej bramek dla głogowian zdobył Gromyko – 7.

Kolejne ligowe spotkanie głogowskich piłkarzy ręcznych 28 marca o godz. 19.00 w Lubinie z Zagłębiem.