Wpisy

Tancerze z logo Chrobrego

Głogowscy tancerze: Małgorzata Szczęsna oraz Paweł Pachuta podpisali umowę z Chrobrym Głogów. Dzięki temu będą mogli korzystać z usług odnowy biologicznej oraz udostępnione im zostaną obiekty do treningów. W zamian za to na ich strojach pojawi się logo Chrobrego, co będzie promocją zarówno klubu jak i Głogowa.

Para taneczna od wielu lat razem trenuje. W zeszły roku osiągnęli największy sukces w w swojej karierze – wywalczyli pierwsze miejsce w Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii ogólnej i wiekowej od 25 do 34 lat.

Klub nie wyklucza, że w przyszłości będzie nawiązywał współpracę tego typu ze sportowcami z różnych dyscyplin.

Łucak – 5 bramek w meczu z Francją

Wczoraj odbył się kolejny mecz piłkarzy ręcznych w ramach Mistrzostw Europy. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych była Francja. Niestety spotkanie zakończyło się jednobramkową przegraną polaków 27:28. W podobny sposób zakończyła się pierwsza połowa meczu 14:15.

Na uwagę zasługuje fakt, iż szeregi polskiej reprezentacji zasila zawodnik SPR Chrobrego Głogów – Jakub Łucak. W meczu z Francją na boisku spędził całe 60 minut i poakazał swoją świetną dyspozycję. Udało mu się wczoraj strzelić najwięcej bramek spośród polskich zawodników, bo aż 5.

Polacy, aby przejść do kolejnej fazy rozgrywek, muszą wygrać jutrzejsze spotkanie z Rosją.