Wpisy

Tancerze z logo Chrobrego

Głogowscy tancerze: Małgorzata Szczęsna oraz Paweł Pachuta podpisali umowę z Chrobrym Głogów. Dzięki temu będą mogli korzystać z usług odnowy biologicznej oraz udostępnione im zostaną obiekty do treningów. W zamian za to na ich strojach pojawi się logo Chrobrego, co będzie promocją zarówno klubu jak i Głogowa.

Para taneczna od wielu lat razem trenuje. W zeszły roku osiągnęli największy sukces w w swojej karierze – wywalczyli pierwsze miejsce w Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii ogólnej i wiekowej od 25 do 34 lat.

Klub nie wyklucza, że w przyszłości będzie nawiązywał współpracę tego typu ze sportowcami z różnych dyscyplin.

Nowy dyrektor ds. sportowych w Chrobrym

Kilka dni temu stanowisko dyrektora ds. sportowych w Chrobrym Głogów zajął Dominik Nowak.

Zmienił on dotychczasowego dyrektora – Andrzeja Traczyka, który mając inne obowiązki zawodowe nie mógł być dyspozycyjny w takim zakresie, w jakim oczekiwały władze spółki.

Nowy dyrektor odpowiedzialny będzie zarówno za pierwszy zespół, jak również sprawował będzie pieczę nad grupami młodzieżowymi. Głównym celem Chrobrego, a jednocześnie zadaniem dla nowego dyrektora, jest wypracowanie takiego systemu szkolenia, który sprawi, że w pierwszym zespole grać będą głogowscy wychowankowie.

Wakacyjny wypoczynek dla dzieci

Wakacje rozpoczną się już w najbliższy weekend. Aby wolny czas spędzać aktywnie wszystkie chętne dzieci w wieku szkoły podstawowej będą mogły się wybrać na teren odkrytych basenów przy pływalni Chrobry.

Od poniedziałku do czwartku będzie tam można uczestniczyć w zajęciach sportowych m.in. siatkówki, plażowej piłki ręcznej, piłki nożnej, koszykówki czy gry w bule – a wszystko to pod okiem wykwalifikowanych opiekunów.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00-13.00, po czym później wszyscy uczestnicy będą mogli zostać na odkrytych basenach za darmo.

Akcja ta organizowana jest przez Chrobry Głogów S.A oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodziny. Potrwa ona do dnia 8 sierpnia.