Rozruch przed sezonem szczypiornistów

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu głogowscy szczypiorniści rozegrali spotkanie z pierwszoligową Miedzią Legnica. Mecz rozegrany został w Głogowie.

Goście byli w dobrej dyspozycji, gdyż pierwsze minuty spotkania były wyrównaną walką, a w pewnym momencie to nawet Miedź prowadziła 7:6. Wtedy to głogowianie przeszli do ataku i zdobyli z rzędu aż 6 bramek.

Pierwsza połowa zakończyła się 5 bramkową przewagą. W drugiej połoie także raz udało się Chrobremu strzelić 6 bramek z rzędu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 33:24 dla głogowian. Najwięcej bramek dla SPR-u zdobyli Babicz i Świtała – po 6 celnych trafień.

Tymczasem już 7 września o godz. 18.00 rozpoczynają się ligowe zmagania. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Głogowie, a przeciwnikiem SPR-u będzie Zagłębie Lubin.