Punkty zdobyte na wyjeździe

W ostatnim ligowym meczu SPR Chrobry Głogów pokonał na wyjeździe MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 28:26 (14:12).

Najwięcej bramek dla głogowskiego zespołu zdobyli: Świtała – 9 oraz Gromyko – 6.

SPR rozpoczął mecz od mocnego uderzenia. Po 8 minutach gry prowadziliśmy 5:0. Nie było to jednak łatwe spotkanie. Później gra się już zdecydowanie wyrównała, co widać zarówno po wyniku do przerwy 14:12 dla głogowian, jak i 28:26 na koniec meczu – także na korzyść Chrobrego.

Kolejny mecz głogowskich szczypiornistów już jutro 18.03.2014 r. o godz. 18.00 w hali przy Wita Stwosza. Rywalem głogowian będzie drużyna Viva Targi Kielce.