Porażka Chrobrego na inaugurację sezonu

W pierwszej kolejce sezonu 2016/2017 piłkarze Chrobrego Głogów musieli uznać wyższość Stomilu Olsztyn, który na własnym boisku pokonał pomarańczowo-czarnych 3:0.

Pierwszą bramkę Chrobry stracił w 22 minucie gry po bramce Tsubasy Nishi. Na 2:0 podwyższył na 4 minuty przed przerwą Wiktor Biedrzycki. Wynik spotkania ustalił w 76 minucie Rafał Kujawa.

Stomil Olsztyn: Skiba – Ziemann, Czarnecki, Trzeciakiewicz, Ratajczak, Kun, Głowacki, Biedrzycki (82 Karbowiak), Lech (73 Zahorski), Nishi (79 Jegliński), Kujawa.

Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalski, Murawski, Szubertowski, Wojciechowski (75 Kościelniak), Machaj M. (69 Danielak), Rozwandowicz (62 Sędziak), Bonecki, Szczepaniak, Kowalczyk.

Żółte kartki: Biedrzycki, Kujawa – Szczepaniak, Ilków-Gołąb, Machaj, Janicki.