Podinspektor Krzysztof Sidorowicz nowym Komendantem Powiatowym Policji w Głogowie

Podinspektor Krzysztof Sidorowicz objął dziś obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie. Przekazanie jednostki miało bardzo uroczysty charakter. W wydarzeniu tym uczestniczył inspektor Andrzej Łuczyszyn, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, a także przedstawiciele lokalnych władz.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Andrzeja Łuczyszyna, wręczył podinspektorowi Krzysztofowi Sidorowiczowi akt mianowania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie w obecności m.in. Starosty Powiatu Głogowskiego Rafaela Rokaszewicza i Prezydenta Głogowa, Jana Zubowskiego, a także kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Podinspektor Krzysztof Sidorowicz jest policjantem od 1990 roku. Funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie pełnił od 1997 r., będąc odpowiedzialnym za pracę służb prewencji. Jest absolwentem studiów zawodowych na kierunku „administracja w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego” w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie (1998 r.) oraz studiów podyplomowych na kierunku „politologia w zakresie społeczno-samorządowym” na wydziale Zarządzania i Administracji Akademii Świętokrzyskiej (2002 r.), a także menedżerskich studia podyplomowych, na kierunku „organizacja i zarządzanie” Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (2006 r.).

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *