Łucak – 5 bramek w meczu z Francją

Wczoraj odbył się kolejny mecz piłkarzy ręcznych w ramach Mistrzostw Europy. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych była Francja. Niestety spotkanie zakończyło się jednobramkową przegraną polaków 27:28. W podobny sposób zakończyła się pierwsza połowa meczu 14:15.

Na uwagę zasługuje fakt, iż szeregi polskiej reprezentacji zasila zawodnik SPR Chrobrego Głogów – Jakub Łucak. W meczu z Francją na boisku spędził całe 60 minut i poakazał swoją świetną dyspozycję. Udało mu się wczoraj strzelić najwięcej bramek spośród polskich zawodników, bo aż 5.

Polacy, aby przejść do kolejnej fazy rozgrywek, muszą wygrać jutrzejsze spotkanie z Rosją.