Druga porażka Chrobrego

Dobra passa przerwana została jednak na dłużej. Niestety to już drugi mecz z rzędu, który kończy się porażką pomarańczowo-czarnych.

Chrobry przegrał z Bytovią Bytów 0:1. Przez większość spotkania głogowianie grali w dziesiątkę, gdyż w 17 minucie Michał Michalec zszedł z boiska po otrzymaniu czerwonej kartki. Była ona wynikiem dwóch wcześniejszych żółtych kartoników, które zawodnik zobaczył za faul oraz symulację rzutu karnego.

Podczas gry w osłabionym składzie Chrobry radził sobie całkiem nieźle – skutecznie blokował próby ataku rywali i nie dopuszczał, aby udała się im jakaś skuteczna akcja. Gdy jednak już były nadzieję przynajmniej na jeden punkt z remisu, przeciwnicy skutecznie przedarli się w pobliże bramki Chrobrego i zdobyli decydującego gola w ostatnich minutach spotkania.

Mimo, iż głogowscy zawodnicy nagrodzeni zostali przez kibiców brawami po ostatnim gwizdku, to gorycz porażki pozostaje.

Kolejny mecz pomarańczowo-czarnych 19 października o godz. 17.00 z Calisią Kalisz.