Dramatyczna końcówka

Tego nikt się nie spodziewał. Cały mecz nie wskazywał nawet na remis, a tu nagle w samej końcówce pomarańczowo-czrarni przegrywają spotkanie w Nowym Sączu 2:1.

Bramkę dla głogowian zdobył w 42 minucie Szczepaniak. Na przerwę schodzili więc w doskonałych nastrojach przy stanie 1:0.

Druga połowa rozgrywana była w zdecydowanej większości pod dyktando Chrobrego. Tym bardziej szkoda, że mecz nie zakończył się wygraną. Nerwy zaczęły się w 90 minucie, kiedy to Sandecja wyrównała na 1:1. Po tej stracie Chrobry szybko się otrząsnął i próbował jeszcze przechylić szalę na swoją stroną. Niestety w 94 minucie sędzia podyktował rzut karny. Już po samym zdarzeniu zawodnicy i kibice łapali się za głowę na jakiej podstawie podyktowany został rzut karny, jednak na nic zdały się protesty. Karnego wykorzystał zespół z Nowego Sącza i tak oto mecz skończył się 2:1 dla Sandecji.

Jak się okazało już po meczu, po analizie nagrania z ostatnich momentów meczu, na boisku nie działo się nic, co mogłoby być podstawą do podytkowania rzutu karnego.

Obecnie Chrobry znajduje się na 11 miejscu w tabeli z 14 punktami.

Kolejne ligowe spotkanie w Głogowie 24 października o godz. 18.00. Przeciwnikiem głogowian będzie GKS Tychy.