Dni Głogowa 2014

W tym roku główne obchody Dni Głogowa odbędą się od 13 do 15 czerwca, czyli od piątku do niedzieli.

Piątkowy wieczór spędzić będzie można w miejskiej fosie. Już od godziny 17.00 rozpoczną się koncerty muzyczne, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Dezerter, który wystąpi o godzinie 22.00. Wcześniej na scenie pojawią się także: Bakshish, Kabanos, Najlepszy Przekaz w Mieście, Chmura oraz M.A.D.E.

W sobotę impreza przeniesie się już na targowisko miejskie. Od godziny 15.00 do 19.15 odbędą się występy taneczne i pokazy głogowskich sekcji. A o godzinie 19.30 rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi Mrozu. Następie Rico Sanchez & The Gipsies. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami z Iwanem Komarenko.

Niedzielne występy na targowisku rozpoczną się o godz. 15.00 spektaklem familijnym pt. „Duch Gór”. Część koncertową rozpocznie o godz. 17.00 zespół Velvet. Po nim wystąpi Jamal, a o godz. 20.30 Bracia.

Jak co roku wraz z obchodami Dni Głogowa odbędzie się wiele imprez towarzyszących. M.in. spotkania autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jedności Robotniczej, Turniej Poezji Fikuśnej w kawiarni Mogador, wystawa fotografii i koncert „KlasykowoRozrywkowo” w Miejskim Ośrodku Kultury.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *