Chrobry pokonuje Widzew

Co prawda Widzew Łódź znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli, jednak zapowiadał się naprawdę ciężki mecz.

Głogowianie mieli przewagę w pierwszej połowie. Jako pierwszy do bramki trafił Danielak, a było to w 14 minucie spotkania. Bramkę na 2:0 zdobył Szczepaniak w 25 minucie i taki wynik był aż do końca pierwszej połowy.

Niestety w drugiej odsłonie Widzew doprowadził do remisu po bramkach w 57 oraz „samobójczej” w 72 minucie. Wtedy zrobiło się naprawdę gorąco. Na szczęście głogowianie nie stracili zimnej krwi i po chwili udało się znowu wyjść na prowadzenie, po bramce Piotrowskiego w 74 minucie. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 3:2 dla Chrobrego.

Kolejne spotkanie ligowe w Głogowie 15 listopada. O godzinie 17.00 Chrobry zmierzy się z Miedzią Legnica.