Chrobry Głogów – UKP Zielona Góra (4:2)

W ostatnio rozegranym spotkaniu Chrobry pokonał zespół z Zielonej Góry 4:2, do przerwy 1:1. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego już po kilkunastu minutach gry, kiedy to po czerwonej kartce dla zawodnika drużyny przeciwnej, celnością wykazał się Adam Samiec. Kolejne bramki dla głogowian już w drugiej połowie spotkania zdobyli: Waldemar Gancarczyk, Bartosz Machaj oraz Michał Ilków-Gołąb – już w doliczonym czasie gry.

Mecz w Zielonej Górze odbył się bez kibiców, którzy decyzją władz zielonogórskiego klubu nie mogli uczestniczyć w spotkaniu.

Kolejne piłkarskie emocje 17 sierpnia, kiedy to o godz. 19.00 w Głogowie Chrobry rozegra mecz z Rakowem Częstochowa.