Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce 1:1

Piłkarze Chrobrego Głogów zremisowali na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 1:1. Chrobry po dwóch kolejkach nowego sezonu ma na koncie 4 punkty.Mecz toczył się w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych – piłkarzom przyszło stoczyć bój w ponad 30-stopniowym upale. Mimo tego kibice przy Wita Stwosza, zgromadzeni w liczbie ok. 1.200 osób, byli świadkami ciekawego widowiska.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście w 27 minucie, a jej strzelcem był Krzysztof Bodziony. Wynik meczu wyrównał 5 minut później Michał Michalec. Więcej bramek w meczu już nie padło, a rywalizacja zakończyła się podziałem punktów.

Po dwóch kolejkach sezonu 2015/2016 Chrobry Głogów ma 4 punkty na swoim koncie i pozostaje niepokonaną drużyną.

Raport meczowy

Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)

0:1 Bodziony 27
1:1 Michalec 32

Chrobry: Janicki – Michalec, Bogusławski, Byrtek, Samiec, Kościelniak (78 Szopa), Hałambiec (73 Gąsior), Drewniak, Sędziak (62 Szczepaniak), Hudyma, Górski.

Pogoń: Misztal – Wrzesiński, Zembrowski, Żytko, Chyła, Dmowski (82 Dmowski), Dybiec, Rybicki, Dzięgielewski (66 Krawczyk), Bodziony, Duda (72 Ogrodnik).

Żółte kartki: Hałambiec, Michalec (Chrobry), Chyła, Wrzesiński, Dybiec (Pogoń)

Sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

Widzów: 1200.