Chrobry Głogów – Odra Opole (4:1)

W świetnym stylu rozegrali spotkanie zawodnicy głogowskiej drużyny pokonując Odrę Opole 4:1.

Po siedmiu minutach meczu było już 2:0 dla pomarańczowo-czarnych. Pierwszą bramkę strzelił Damian Sędziak. Druga natomiast padła po celnym strzale Michała Ilkowa-Gołąba. W drugiej połowie Chrobry także grał zdecydowanie, gdyż dwie kolejne bramki padły w 58 (Mateusz Janeczko) i 62 (Bartosz Machaj) minucie.

W całym spotkaniu świetnie spisał się Damian Sędziak, który oprócz zdobycia pierwszej bramki zaliczył także 3 asysty.

Rywale głogowian dopiero na otarcie łez przebili się przez głogowską obronę i w końcówce spotkania (87 minuta) Marcin Kocur strzelił jedyną bramkę dla opolan.

Kolejny mecz Chrobrego będzie na wyjeździe. 7 września głogowianie zagrają z Wartą Poznań.