5 bramek dla Chrobrego

Sobotni mecz na stadionie przy Wita Stwosza skończył się szczęśliwie dla pomarańczowo-czarnych. Głogowska drużyna pokonała Ruch Zdzieszowice 5:2 (2:1).

Początek spotkania nie napawał optymizmem. Chrobry stracił bramkę już w 4 minucie meczu. Zawodnicy jednak nie poddali się tak łatwo i jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli Ruchowi dwoma celnymi trafieniami – w 32 oraz 44 minucie.

W drugiej połowie to Chrobry kontrolował grę zdobywając kolejne 3 bramki. Przeciwnikom drugiego gola udało się strzelić dopiero w doliczonym czasie gry.

Dzięki zwycięstwu Chrobry znajduje się teraz na drugim miejscu w tabeli z 28 punktami na koncie.

Kolejny mecz odbędzie się 2 listopada o godz. 13.00. Chrobry zagra na wyjeździe z Rozwojem Katowice.